Kamera online:Počasí online:


Aktuality:    Aktuality:

   Léto odešlo,corona přišla.Koupaliště je již uzavřeno,areál se připravuje na zimu.Přijímáme přihlášky k rezervaci Lyžařské školy a nabízíme ještě nějaké volné termíny ubytování na Chatě v Zákoutí.Na zimu sháníme instrukztory do dětské lyž.školy.Zájemcům nabízíme v termínu 13.-20.12.2020 možnost se zúčastnit kurzu pro získání kvalifikace Instruktor lyžování.Teď už jen ať corona zmizí... Chmelařovi.

  datum expirace 31.10.2020
   Prázdniny se chýlí ke konci,děti snad půjdou do škol.Koupaliště je otevřeno 9.-18.hod,s tím že podvečerní doba je závislá na počasí a zájmu.Může tedy být prodloužena.

  datum expirace 05.09.2020
   Koupaliště bez roušek,bez limitu návštěvníků od 1.7.2020 v provozu.Věříme,že nedojde k novým,nám známým opatřením.

  datum expirace 31.07.2020
   rozvolňování opatření proti nemoci způsobené koronavirem nám umožní (snad) zprovoznit harrachovské koupaliště,za dodržování daných hygienických opatření od 1.7.2020.D.Chmelař.

  datum expirace 20.06.2020
   Společně prožíváme divné období,věříme viru,že ho to přestane bavit a odtáhne,snad bude mít kam.Připravujeme letní sezonu o které si myslíme,že bude.Sledujte naše stránky www i fcb.
   Těšíme se. David Chmelař s kol.

  datum expirace 31.05.2020
  Ukončení provozu
   Je nám líto Vám sdělit,že v důsledku vyhlášení vlády o nouzovém stavu ČR dne 13.3.2020 končíme od 14.3.2020 provoz areálu v Zákoutí vč.Lyžařské školy B+B a lyžařských vleků.A to do odvolání.Děkujeme naši hostům za návštěvu v zimní sezone a těšíme se na návštěvu v létě a nebo ve vydařenější zimě 2021.David Chmelař s kolektivem,

  datum expirace 30.04.2020
   Překlopili jsme se do Nového roku,všem přejme to nejlepší a splnění Vašich přání.Sněhu je tak,že celý areál Zákoutí je v provozu,Lyžařská škola i veřejný svah.Lyžuje se v podstatě na technickém sněhu,čekáme na pořádný sněhopád s tradičními lednovými mrazíky.Zájemcům o Lyžařskou školku v únorových prázdninových termínech doporučujeme se na našem mailu registrovat,volných míst už moc nezbývá.
   Těšíme se na Vás.David Chmelař s kolektivem.

  datum expirace 31.01.2020
   Vánoce na dosah,se sněhem je to horší,v Zákoutí se podařilo něco málo nastříkat,abychom zajistili výuku dětí o Vánocích,pokud to neroztaje.zahájení výuky plánujeme na 25.12.Bylo by fajn,kdyby rodiče přivezli kbelík sněhu..
   V každém případě přejeme Veselé Vánoce,a Štastný nový rok 2020.
   Těšíme se na setkání.David Chmelař s kolektivem.

  datum expirace 31.12.2019
   Martin na bílem koni přijel.Jsme v přípravě na zahájení sezony začátkem vánočních svátků.Přijímáme rezervace pro kurzy Dětské lyžařské školy,doporučujeme,abyte si rezervaci zajistili.
   Přijmeme instruktory lyžování na sezonu 2019-2020.Zájemcům nabízíme možnost získání oprávnění pro provádění výuky lyžování v kurzu ČSLŠ,který v Harrachově pořádáme 13.-20.12.2019.Těší se D.Chmelař

  datum expirace 15.12.2019
   Pátek 6.9.2019 v 19 hod
   Harrachov koupaliště
   JARRET známá liberecká skupina se vrací.
   Vstupné dobrovolné.

  datum expirace 08.09.2019
   Prázdniny jsou v plném proudu,vedra pominula,deštivé období snad také skončilo(díky Krakonošovi za něj),teplo by zase mělo přijít.Zákoutí je připraveno.
   POZOR BUDE I KULTURA:
   3.8. Country recitál Milana Krbce,solisty skupiny Zelenáči

   16.8. Laco Deczi,legenda světového jazzu,trumpetista, s kapelou Celula New York.
   Začátky vždy v 19,30 hod.

   Těšíme se a budeme rádi,když Vám uděláme radost.
   David Chmelař


  datum expirace 30.07.2019
   Horký červen probíhá,biologický proces v v zimní vodě je v koupališti ukončen,voda vypuštěna,koupališťová vana vyčištěna a dezinfikována,vana je opravena,začínáme dnes napouštět.Předpoklad zahájení provozu je 22.6.2019.Doba napouštění je závislá na dostatečném zdroji přítoku.
   Dětem hezká vysvědčení a krásné prázdniny.Těšíme se na letní návštěvy.
   David Chmelař.

  datum expirace 15.07.2019
   Příprava letní sezony je v plném proudu,zimní materiál demontován a uložen na zimu příští.Protože očekáváme krásné léto,chceme pro Vás být co nejlépe připraveni.Předpokládaný začátek je v sobotu 22.6.2019.Těšíme se.David Chmelař se spolupracovníky.

  datum expirace 15.06.2019
   Jaro nastoupilo,zimní sezonu jsme ukončili,děkujeme všem našim příznivcům za vytvoření milé atmosféry,děti byly úžasné.Věříme,že co se naučily,jen tak nezapomenou.Opakování je matka moudrosti,tak to můžeme příští zimu zopakovat.Uklízíme zimní kulisy na šeho areálu a připravujeme letní.Těšíme se na Vaši návštěvu.O zahájení letní sezony dáme včas na našich stránkách vědět.Chmelařovi a ještě i Balabáni.

  datum expirace 30.04.2019
   Děkujeme všem našim návštěvníkům z hezkou atmosféru letošní zimy.
   Zimní sezonu v Zákoutí,Lyžařská škola B+B a Lyžařský vlek,zakončíme v neděli 24.3.2019.Těšíme se na Vás při letní návštěvě koupaliště,minigolfu.a potom znovu příští zimu.David Chmelař,Balabánovi.

  datum expirace 30.03.2019
   Zima se rozparádila,sněhu přehršle..dětí jako smetí..Lyžařská škola je v době pražských prázdnin 11.2.-22.2. plně obsazena..Zájemcům,kterým nemůžeme vyhovět doporučujeme březnové týdny.Sněhu bude dost.Zákoutí svým veřejným vlekem je v provozu,zatím se zásadní fronty nevytváří.Krásné prožití února.Chmelařovi a Balabáni.

  datum expirace 28.02.2019
   Do Nového roku vše dobré,chvalitebné a výborné...Celý areálek Zákoutí jede na plný plyn.Snehu dost,dětí ve škole také.Doporučujeme do lyžařské školy přihlášky předem na naši mailovou adresu.
   Hledáme zájemce o práci instruktora lyžování,zejména na práci s dětmi.
   Těšíme se na Vás.Chmelařovi.

  datum expirace 31.01.2019
   Zahájení provozu Lyžařského vleku v sobotu 22.12.2018 v 9 hodin.
   Zahájení skupinové výuky v dětské lyžařské škole je 25.12.2018 od 10 hod.

  datum expirace 31.12.2018
   Přišel listopad,stromy ne a ne shodit poslední listí,příroda je zblblá..My však pevně věříme v nástup zimy,příchod nebo možnost vyrobení sněhu,abychom našim návštěvníkům,zejména těm malým nezkazili radost.Proto stále připravujeme a vymýšlíme nějaké novinky.Zahájení sezony plánujeme na období Vánoc,týden před pořádáme kurz pro získání kvalifikace Instruktor lyžování(14,-21,12,2018).Přihlášky a další informace získáte také na stránkách www.csls.cz.nebo přes mail zakouti@email.cz Přijímáme požadavky na rezervaci míst v Lyžařské škole,i některé termíny,mimo prázdnin,jsou ještě k mání pro ubytování na Chatě v Zákoutí.Nabízíme práci Instruktora lyžování,krátkodobě i celosezoně.Ubytování zajištěno.Zdraví Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 30.11.2018
   Necelé 3 měsíce do zahájení zimní sezony.Věříme.že bude také podzim s krásnými dny se zabarveným listím,které bude poletovat vzduchem.A mrazy že přijdou na začátku prosince,abychom mohli
   využít včas sněhová děla a tak pro Vás připravit bílé Vánoce...Rezervujte si místa v Lyžařské škole B+B,ubytování v Chatě v Zákoutí,nebo v blízkých objektech našich spřízněných sousedů..
   Sháníme zájemce o práci lyžařského instruktora na celou sezonu,nebo jen její část.Zájemcům bez příslušné kvalifikace nabízíme kurz Lyžařského instruktora pořádaného v Zákoutí pod záštitou Českého svazu lyžařských škol v prosinci 16.-23.2018.Informace na našich telefonech nebo mailu.Lze se s námi seznámit i na setkání s našimi instruktory a přáteli při pracovně zábavné akci konané v Zákoutí 20.-21.10.2018.Těšíme se.Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 31.10.2018
   Je po prázdninách,po krásném létě,kdy jsme sice nadávali na rekordní horka a sucho,ale myslí, že budem ještě rádi vzpomínat,až udeří podzimní plískanice,pokud se dostaví.Děti do škol,ať se těšily nebo ne.My v Zákoutí začínáme připravovat zimu,bazen je uzevřen,jinak bufet a minigolf a další drobné atrakce ještě v září budou k dizpozici.Otevřeno je 10-17 hodin.Přijímáme již přihlášky do Lyžařské školy i pro ubytování v Chatě v Zákoutí.Těšíme se na Váš zájem.jsme nuceni však ceny trochu navýšit.Věříme,že to pochopíte.Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 30.09.2018
   Prázdniny se nám zlomily do druhé poloviny,máme za sebou 2 koncerty našeho Hudebního léta v Zákoutí,zatmění slunce,ale hlavně krásné horké dny,volající po osvěžení ve vodě 22 st.C.
   Vopda je kvalitní hygienicky kontrolovaná.A máme před sebou 3.koncert naší abonentní řady a to 11.8. v sobotu od 20 hod a to tradiční Country večer s Milanem Krbcem,solistou skupiny Zelenáči.Dále jak meterorologové tvrdí vedra bez konce.Věřím,že když přijdete nebudete litovat.Zvou Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 31.08.2018
   Tak sláva prázdniny!Věříme,že se vrátí krásné dny,které odešly 21.6. s příchodem astronomického léta.Bazen je připraven na koupání,tak snad se dočkáme.Přesto pro Vás máme připraveny drobné atrakce,které pobyt v Harrachově jistě zpříjemní:Bufet,minigolf,tenisové stoly,trampolina,řada her včetně novinky zvané Snag golf což je dětský velký golf na travnatém hřišti,pod vedením zkušeného trenéra velkého golfu Jana H.K večeru lze na ohništi si opéct buřtíky,dříví.opékací pruty a buřty budou připraveny.
   Trochu kultury přinese Hudební léto na koupališti s tímto programem:
   14.7. sobota skupina Hulahop,hrající rock-blues
   27.7. pátek skupiny Jarret s progamem folk rocku
   11.8. sobota Country zpívání s Milanem Krbcem,solistou skupiny Zelenáči.
   Začátky jsou vždy ve 20 hodin.
   Věříme v hezké společné léto.
   Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 31.07.2018
   Finišuje příprava areálu k zahájení letní sezony.Start léta v Zákoutí je v sobotu 23.6.2018.Před námi celé prázdniny,snad teplo vydrží.Těšíme se. Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 30.06.2018
   Připravujeme letní sezonu s koupalištěm,bufetem.minigolfem a dalšími drobnými atrakcemi.Dělá se kompletní výměna dřevěného oplocení,chystáme vyčištění a nátěr bazenu atd.Věříme že počasí vydrží i přes léto,že přibude voda v přírodě,abychom mohli vůbec bazen napusti..Zahájení hlavní sezony plánujeme na sobotu 23.6.18..Do té doby jsme zde v jakémsi poloprovozu a jsme připraveni Vás dle možností obsloužit.Zejména na minigolfu.Zdraví Balabáni a Chmelařovi

  datum expirace 10.06.2018
   Zima skončila,těšíme se na jaro,které však do Harrachova málokdy přichází a tak snad rovnou udeří léto.Léto však Harrachovské,ale i tak doufáme,že bude chuť a potřeba se ochladit v našem přírodním koupališti....Teď uklízíme po zimě a připravujeme léto,oprava plotů,nátěry bazenu a laviček a mnoho dalšího.Pracujeme na instalaci nové kamery,abyste nás mohli kontrolovat.Plné zahájené areálu včetně bazenu plánujeme na 23.6..Těšíme se.....Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 13.05.2018
   Kamera skončila věkem,areál Zákoutí končí 25.3.letošní zimní sezonu.Zima byla krásná,všechno však jednou končí.Děkujeme našim klientům a návštěvníkům Lyžařské školy,areálu a Chaty v Zákoutí.Těšíme seš spolu na příští zimu.Nejdřív však Veselé Velikonoce,Krásné jaro,pak léto a podzim.Na další společná setkání Balabáni a Chmelaři....

  datum expirace 15.04.2018
   Naše kamera stále mlčí,obrazem nehýří.Začal březen,jarní měsíc,mrazy rychle ustupují a před námi poslední 2 týdny českých prázdnin.Sníh máme a věříme,že po tento měsíc do Velikonoc ještě vydrží.Navštivte jarní zimu v Zákoutí.Stále se na Vás těšíme.Balabáni a Chmelaři,kolektiv vlekařů a instruktorů lyžování...

  datum expirace 18.03.2018
   Moc se omlouváme,že nám nevydržela kamera,asi to je tím,jak se na ni všichni díváte.Měla již léta....Za to zima běží nádherně,sněhu dost,je tvrdý,někdy až moc.Něco málo nového prašanu by určitě neškodilo.Snad se dočkáme.Žádná obleva v dohledu,ještě že to meteorologové změnili.Prázdniny ve školce probíhají a ještě pár týdnů prázdnin zbývá.Zveme vás se svými ratolestmi do Zákoutí mezi nás.Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 04.03.2018
   V Zákoutí sněhu dost,předpověď,že konečně nastane zima i se sněžením musí potěšit všechny,kteří se na hory chystají.Začínají české prázdniny,tak snad sluníčko potěší i duši.Prázdninové termíny ve škole mají s vyjímkou 12.2-16.2.ještě nějaká volná místa.Kontaktujte nás pro informaci a rezervaci.Těší se Balabáni a Chmelařovi.

  datum expirace 18.02.2018
   Oblevu jsme přečkali bez ztráty květinky.Mimo D1 známou to dálnici napadlo i u nás.Školka i celý areál jede již na plné obrátky,pražské prázdniny jsou již obsazeny.Využijte pro své ratolesti jiné termíny.Těšíme se na Vás.Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 31.01.2018
   Vstoupili jsme všichni do roku 2018.Přání všem je štěstí.zdraví,dlouhá léta....Zákoutí přežilo velkou Vánoční oblevu,sněhu dost a mělo by něco nasněžit.Stejně tak je po vánočním a novoročním návalu lyžařů.Teď je vhodná době k nám vyjet do klidu,než vypuknou prázdniny.Těší se na Vás Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 15.01.2018
   Nenechte se mást dnešní rovnodenností,zima teprve začíná,i když se dny budou prodlužovat.Jsme připraveni zahájit plný provoz našeho lyžařského areálku,zkušební mmáme již za sebou.Plně zahajujeme 25.12.2017.Sněhu je dost jak přírodního,tak umělého technického vyrobeného našimi děly Gemini a Lenco.Svahy jsou upraveny.Krásné Vánoce,rozzářené dětské oči..Přijďte k nám zahájit svoji zimní sezonu. Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 31.12.2017
   Začínají Adventy,pro někoho nákupní blázinec,pro jiného hledání lyží ve sklepě nebo na půdě a vrchol těšení na chvíli,kdy se pustí vleky a otevřou sjezdovky nebo běžecké tratě.V Zákoutí
   připravujeme zahájení 18.12.snad nám bude Krkonoš přát a pošle trochu sněhu a mrazu.Přihlášky dětiček do školky denně přicházejí,instruktoři budou mít co dělat,ale ještě jich pár potřebujeme.Těšíme se.Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 18.12.2017
   Babí léto skončilo,listopad se větrnou bouří koncem října vlámal i do Zákoutí.Drobné škody se odstraňují,příprava na zimní sezonu nabírá na obrátkách.Pobyt při tom venku nic moc,ale aspoň neštípou komáři.Proto se vždy s výstavbou vleků a lanovek finišuje v tuto pozdní dobu.
   Přibývá přihlášek dětí do Lyžařské školy,potvrzujeme rezervace.
   Nadále platí volání po instruktorech lyžování,kvalifikaci zájemcům zajistíme při kurzu Instruktor základního lyžování,pořádaném pod akreditací Českého svazu lyžařských škol,v Harrachově v termínu 10.-17.12.2017..Bližší informace na našich stránkách nebo stránkách www.CSLS.cz .Těšíme se na všechny naše příznivce,jedno je jisté: ZIMA BUDE! Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 30.11.2017
   Zima buší na dveře,které nejsou zamčené...Lyžařská škola B+B přijímá stále ještě instruktory lyžování do vesměs mladého kolektivu lyžařských pedagogů.Nabízíme zároveň zájemcům o tuto práci získání kvalifikace instruktora v týdenním kurzu 10.-17.12.2017 v Harrachově.Bližší informace na stránkách csls.cz nebo tel.602276082 pan Chmelař.Přihlášky na rezervaci míst v Dětské lyžařské školce jsou v plném proudu,stejně tak požadavky na ubytování v Chatě v Zákoutí,kde však již moc volných míst nezbývá...Přejeme hezký podzim a těšíme se na setkání.Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 31.10.2017
   Jak ten čas běží..prázdniny utekly jako voda v Mumlavě,děti znovu do školy a je tu meterologický podzim.Posledním dnem prázdnin se počasí zlomilo..Děkujeme všem našim příznivcům,kteří harrachovské koupaliště v příznivém létu navštívili.Bazén již ukončil svůj provoz,dále však nabízíme minigolf,ping pong a další hry včetně občerstvení.V září jsme tu pro Vás od 10 hod do 18 hod.Současně začínáme připravovat zimní sezonu,připravujeme několik novinek včetně jednoho dětského vleku navíc..Přijímáme již přihlašky pro rezervaci v Dětské lyžařské škole,taktéž v Chatě v Zákoutí jsou ještě volné pokoje k ubytování.A před námi je podzim plný bab,tzv.Babí léto.Využijte možnost návštěvy Harrachova a Zákoutí v této době a potěšte se krásně zbarvenými stromy.Rádi Vás přivítaji Balabáni a Chmelaři..

  datum expirace 30.09.2017
   Léto a prázdniny se zlomily do druhé poloviny,koncert a příměstský tábor úspěšně proběhl ke spokojenosti všech účastníků.Využijte ještě prázdninové dny a možnosti své dovolené k navštěvě koupaliště v Zákoutí a jeho aktivit.Voda je osvěžující a samozřejmě čistá,jako je u nás již zvykem.A ještě jedná zpráva:houby rostou....

  datum expirace 31.08.2017
  Léto 2017
   Léto je tady,už vystrčilo své drápy v tropických dnech v rámci globálního oteplování.Prázdniny začínají,věříme že našim hostům a jejich dětem přineseme spokojenbost a radost.Koupaliště,minigolf a další atrakce jsou připraveny.Vstup do areálu koupaliště:dospělí 40.-Kč,děti 3-15 let 20,-Kč,do 3 let zdarma,minigolf dosp.50,-Kč,děti do 15 let 30.-Kč.Chata v Zákoutí připravuje pro Vaše děti Příměstský tábor na téma Indiánské léto v Zákoutí v termínu 31.7.-4.8.Přihlášky a další informace jsou uvedeny na tomto webu. Teď už jenom skutečné léto,a dobrou náladu...

  datum expirace 31.07.2017
   Jaro se zřejmě pomalu ujímá své vlady.Teplé počasí prašanu moc nesvědčí.Pravidelnou strojní úpravou našich svahů děláme maximum pro spokojenost našich klientů a díky na začátku zimy vyrobenému technickému sněhu pevně věříme že březen ještě dolyžujeme.Dětská školka jede a připravuje se na 2.vrchol sezony.To jsou prázdniny Prah 1-5.Doporučujeme si místo ve školce rezervovat na našem mailu.Pojďte s námi strávit konec letošní krásné zimy.Zvou Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 15.03.2017
   Zima se překlopila do druhé poloviny,mrazy povolily,sněhu stále plno,prázdniny v plném proudu.Předpokládáme, že nám podmínky umožní provozovat školu i vlek minimálně do 19.3.,snad i déle.Podrobnosti budou na těchto stránkách.

  datum expirace 01.03.2017
   Novoroční aktuality není potřeba upravovat.Leden proběhl věren svému jménu,a předává žezlo panu Unorovi.Plno bílého sněhu s rozumnými mrazy,bez podstatné oblevy dělají z hor prostředí,kde je dobře nějaký čas pobýt.Prostě zima pana Lady trvá.Před námi jsou prázdniny a hory a tím si dovolujeme domýšlivě myslet,že i Zákoutí budou praskat ve švech.Již teď jsou některé termíny ve školce (6/2-10/2) plně obsazeny.a další se k tomuto stavu blíží.Ale všechno má svoji kapacitu,která by se neměla překročit ve jménu bezpečnosti zejména dětí.A nesmí při tom chybět radost.Blbě se říká mrnousovi,že letos školka nebude,že je plno.Tak ať tento měsíc vyjde,ať se i lidé v nížinách nadechnou čistého vzduchu.Nadechovat však opatrně,aby se z Unora nestal Vítězný....

  datum expirace 12.02.2017
   Počasí začátku prosince umožňuje výrobu technického sněhu,což v Zákoutí plně využíváme.K tomu něco málo přírodního a dle předpovědi i teplejší období s deštěm.Jsme přesvědčeni však,že se dobré dílo vydaří a Vánoce proběhnou na krásném bílém podkladě.Lyžařská škola přijímá přihlášky k rezervaci,Kurz zájemců i kvalifikaci Instruktora základního lyžování začíná 11.12.2016.Informace na stránkach www.csls.cz nebo na mailu zakouti@email.cz.Zájemci o tento kurz mohou pak čerstvě nabyté znalosti si prohloubit při práci v naší lyřačské škole B+B.Stále hledáme zájemce o práci s dětmi v lyžařské školce.Oficielní zahájení sezony je 25.12.2016.Dřívější zkušební provoz dle podmínek a zájmu od 19.12.2016.Bude vyhlášen na těchto stránkách a to jak lyžařského svahu tak školky.Hezký a hlavně klidný přdvánoční blázinec.Přejí Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 18.12.2016
   Mezitím proběhlo krátké babí léto,zima začíná klepat ne dveře.My je pomalu otevíráme a nebudeme se moc bránit..Areál se připravuje tak,abyste byli spokojeni.Lyžařská škola má již řadu přihlášek k rezervaci,což vážným mzájemcům doporučujeme pře náš email.Také jako každý rok přijmeme zájemce o práci ve škole,zejména pro práci s dětmi.Zájemcům nabízíme školení pro Instruktora základního lyžování,konaného v Harrachově v termínu 11.-18.12.2016.Bližší informace na našich stránkách nebo na stránkách www.csls.cz.Krásný podzim a těšme se na zimu.Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 30.11.2016
   Je po prázdninách,končí typické harrachovské léto,bazen sice není vypuštěn,volné koupání pro otužilce,v provozu zůstává bufet a minigolf v čase 13-18 hod,dle dohody na tel 602465134 i v jiném čase,hráčům na minigolfu při setmění můžeme i přisvítit.Začínáme připravovat areál na zimu,ceny vleků zůstávají jako minulou sezonu.Zájemci o Dětskou lyžařskou školu B+B se mohou již přihlašovat.Těšíme se na opětné setkání.Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 30.09.2016
   Prázdniny jsou tu.Koupaliště v Harrachově v Zákoutí se na Vás připravilo,chceme vám zpříjemnit uprostřed jiných nabídek v Harrachově léto.Průzračná voda se napouští,je sice chladnější než moře u Egypta ale zase bezpečnější..Vstupné platné celý den je 40.-Kč dospělí,děti 3-15 let 20.-Kč/den..dále nabízíme za drobné polatky lehátka,různé hry a minigolf.Ten je v ceně 35.-Kč/osoba,1 hod hry,dítě a dospělí jsou celkem za 50 kč.Otevřeno je od 9.00 do 18.00 nebo do tmy.Těšíme se..Balabáni a Chmelaři.

  datum expirace 30.07.2016
   v sobotu16,7,2016 od 19,30 hod Muzikální soubor VAKOMECH s netradičním přístupem k různým hudebním žánrům nabízí pro náhodně kolemjdoucí svoji 1.veřejnou sehrávku v Harrachově v Zákoutí na koupališti

  datum expirace 14.07.2016
   Letní sezona zahájena.

  datum expirace 30.06.2016
   Zimní Zákoutí,lyžařská škola a lyžařské vleky,vše ukončilo lyžařský provoz Velikonoční nedělí.Od 28.3.je mimo provoz.Využijte ten den na koledu.Děkujeme všem našim příznivcům za zimní návštěvu.Přejeme krásné jaro a těšíme se na vás v letním Zákoutí,nebo zas příští zimu.Balabáni a Chmelařovi.

  datum expirace 30.04.2016
   Areál Zákoutí v omezeném provozu 9-13hod,včetně dopolední výuky lyžařské školy.Školu doporučujeme telefonicky domluvit na tel.481529329 nebo 608276082.

  datum expirace 28.03.2016
   Zdravíme malé i velké lyžaře a lyžařky.Mrazivé počasí je za námi a opět nás čeká tolik obávaná obleva.Znovu se ukáže jestli naše zasněžovací technika byla dostatečně pilná,protože Krakonoš nám příliš nenadělil.(asi jsme zlobili) Přesto se na vás moc těšíme,tak se příjďte sklouznout a něčemu se přiučit. Skol!! vaši B+Ch

  datum expirace 25.02.2016
   29.11.2015 Krásnou 1.adventní neděli a vůbec pohodové všechny včetně Vánočních svátků.Vyhněte se stresům se sháněním dárků,místo toho si udělejte procházku nebo výlet do zimní přírody,třeba už bude možno někde i lyžovat.My v Zákoutí ruku v ruce ve spolupráci s přírodou zasněžujeme.Nechci si na přírodu moc stěžovat,ale hlásit to musím, zatím se fláká..Náš předpokládaný prosincový program v Zákoutí:11.12.-18.12.2015 kurz pro Instruktory lyžování,inf.608276082 u p­ana Chmelaře.Viz informace z aktualit 9.10..Od 20.12. zahajujeme Lyžařskou školu,provoz veřejného vleku od 25.12.2015..Znovu voláme zájemce o práci Instruktora lyžování,práce s dětmi je nádherná..Lyžařská škola nabízí již teď možnost přihlášky formou rezervace pro děti od 4 let v termínu,který Vám vyhovuje.Ceník a další informace jsou na stránkách www.zakoutiharrachov.cz.Jako věrnostní bonus pro malé klienty,kteří už u nás školku absolvovali a vracejí se pro zdokonalení,cenu 5 denního kurzu ve výši zimy 2015 t.j.2300.-Kč.K tomu mějte sebou jakýkoliv doklad o absolvování v minulém roce tj.Kartičku účastníka nebo Diplom nebo placku se jménem dítěte.Těšíme se.Balabáni a Chmelaři

  datum expirace 01.01.2016

   datum expirace 01.01.1970

    datum expirace 01.01.1970
     Léto v horách na koupališti má k loňskému ideálu daleko.Přesto si lze v Zákoutí užít přes den nebo po túře odpoledne či večer.Nabízíme kromě osvěžení v čisté vodě různé hry na našem hřišti,večerní minigolf pod umělým osvětlením s využitím našeho plážového bufátka.Hudební Country večer Milana Krbce a Luďka Koutného,solistů skupiny Zelenáči můžete navštívit v pátek 12.8.2016 od 19,30 v prostoru koupaliště v Zákoutí.
     Poj´me spolu strávit druhou polovinu prázdnin...zveme Balabáni a Chmelaři

    datum expirace 01.01.1970
     Zahajujeme letní sezonu,věříme v letní globální oteplování.Koupaliště,minigolf,bufet a další atrakce pro vás jsou připraveny.Vstup 40.-Kč dospělí,děti od 3-15 let 2O._Kč vždy na celý den.Minigolf 35.-Kč dospělí a s dítětem do 12 let 50.-Kč na jednu hodinu hry.Těšíme se na vás.

    datum expirace 01.01.1970

     datum expirace 01.01.1970
      Zahajujeme léto.

     datum expirace 01.01.1970

      datum expirace 01.01.1970

       datum expirace 01.01.1970
        zahájení.

       datum expirace 01.01.1970

        datum expirace 01.01.1970
         zahajujeme.

        datum expirace 01.01.1970

         datum expirace 01.01.1970
          Léto v horách na koupališti má k loňskému ideálu daleko.Přesto si lze v Zákoutí užít přes den nebo po túře odpoledne či večer.Nabízíme kromě osvěžení v čisté vodě různé hry na našem hřišti,večerní minigolf pod umělým osvětlením s využitím našeho plážového bufátka.Hudební Country večer Milana Krbce a Luďka Koutného,solistů skupiny Zelenáči můžete navštívit v pátek 12.8.2016 od 19,30 v prostoru koupaliště v Zákoutí.
          Poj´me spolu strávit druhou polovinu prázdnin...zveme Balabáni a Chmelaři

         datum expirace 01.01.1970
         28.12.2015
          Tak si tiše myslíme,že bychom byli schopni lyžařskou školu otevřít v sobotu 2.1.2016..Do světa to moc nekřičíme,abychom to nazakřikli..Musí však to meteorologům vyjít a ČEZ nesmí způsobit blackout...B+Ch

         datum expirace 01.01.1970

          datum expirace 01.01.1970
           Léto ukázalo již své možnosti,vystrčilo své drápky,že by tropy v v rámci globálního oteplování?Nic to nemění již na tom,že prázdniny budou..Koupaliště,minigolf,bufet,možnost zapůjčení her je připraveno a těší se na své hosty.Chata v Zákoutí pořádá pro děti Příměstský tábor na téma Indiánské léto v Zákoutí v termínu 31.7.-4.8.17 ..Informace o tom včetně přihlášky a podmínek jsou součástí tohoto webu.Vstupné na koupaliště dospělí 40.-Kč,děti 3-15 let 20,-Kč,děti do 3 let zdarma,minigolf dosp.50,-Kč,děti do 15 let 30,-Kč...TaTeď už jen krásné a pohodové léto V Zákoutí v Harrachově.

          datum expirace 01.01.1970

           datum expirace 01.01.1970

            datum expirace 01.01.1970
             Zima za námi,nastává doba přípravy Zákoutí na letní provoz.U termínu zahájení Vás budeme informovat.Těšíme se na opětné setkání u našeho bazenu.Chmelařovi a ještě i Balabánovi

            datum expirace 01.01.1970

             datum expirace 01.01.1970

              datum expirace 01.01.1970
               Začal Nový rok,ať se všem vydaří,zdraví sílu,splnění přání....Zákoutí díky technickému sněhu vstoupilo do Nového roku pravou nohou.Přírodního sněhu je minimum,sněžení není v předpovědi ani pořádná zima.Lyžařská škola je v plném provozu,stejně jako veřejný lyžařský svah.Prosíme zájemce o školku,aby se na našem mailu registrovali (zakouti@email.cz)V únorových prázdninách již moc volných míst nezbývá.
               Těšíme se na Vás,těšíme se na pořádnou sněhovou nadílku. D.Chmelař s kolektivem.

              datum expirace 01.01.1970

               datum expirace 01.01.1970

                datum expirace 01.01.1970
                 Léto skončilo.Děti jdou do školy,snad tam nějakou dobu vydrží.Provoz areálu v Zákoutí skončil o tomto víkendu nádhernou akcí nového sportovního odvětví.Konalo se finále Českého poháru ve sportu Kanoepolo,ktery v Česku zapouští své kořeny.Kajaky na vodě,míč a dvě branky.Zdá se že Po úspěšném uspořádání máme jistý termín i pro soutěž v příštím roce.
                 Začíná probíhat příprava na zimu,abychomn Vás zase mohli tradičně uspokojit.Přijímáme přihlášky do Dětské lyžařské školy i ubytování v Chatě v Zákoutí.Hezký podzim bez Corony!Chmelařovi

                datum expirace 01.01.1970

                 datum expirace 01.01.1970                Ubytování Harrachov, dětská lyžařská škola Harrachov


                © 2017 ZákoutíHarrachov.cz, 512 46 Harrachov 209, Czech Republic, Tel.: +420 481 529 153, +420 776 155 183, e-mail: zakouti@email.cz
                WebDesign & informační systémy: KMONDA s.r.o.